Barendrechtse Kunstmarkt moet noodgedwongen verhuizen naar Oude Dorpskern
Zondag 9 april 2017 (40 sec)
BARENDRECHT – In de afgelopen week werden de organisatoren van de Barendrechtse kunstmarkt geconfronteerd met het feit dat twee evenementen op dezelfde locatie, het gemeentehuisplein, zijn gepland. Het betreft de Barendrechtse Kunstmarkt en de Veiligheidsdag. Dit laatste evenement heeft zeer veel ruimte nodig en is moeilijk te combineren met de Barendrechtse Kunstmarkt.
De Barendrechtse Kunstmarkt en de Regionale Veiligheiddag zijn gepland op 17 juni 2017. Zie ook: Inschrijvingen geopend voor kunstenaars op Barendrechtse Kunstmarkt
Oude Dorpskern
Na intensief overleg met de Gemeente Barendrecht en het verkennen van een aantal mogelijke alternatieve locaties is besloten de 32ste Barendrechtse Kunstmarkt te houden in het oude centrum van Barendrecht. Rondom de Dorpskerk, op het Doormanplein en de Dorpsstraat zullen de kunstenaars een goede plaats krijgen. Ook de zaal “De Ontmoeting” , naast de dorpskerk, zal onderdak bieden aan een tiental kunstenaars.
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025