Zaterdag 17 sept: Kinderkleding- en speelgoedbeurs Carnisse Haven
Donderdag 15 september 2016 (39 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdagochtend 17 september aanstaande pakt de herfst-editie van de kinderkleding- en speelgoedbeurs weer groots uit. Bezoekers zijn tussen 8.00 en 11.30 uur van harte welkom in de Carnisse Haven kerk aan de Noordersingel om leuke spullen voor heel aantrekkelijke prijzen te scoren.
Er wordt gebruikte maar mooie winterkinderkleding en speelgoed verkocht. Meer dan 7.000 stuks kleding, op maat gesorteerd, vanaf maat 86 tot en met tienerkleding maat M. Speelgoed ligt in aparte ruimtes en is ook overzichtelijk gepresenteerd. De opbrengst van deze beurs wordt gelijk verdeeld tussen Carnisse Haven en AHC-kids Nederland.
Deze beurs vindt plaats in Carnisse Haven; Noordersingel 30, Barendrecht, goed bereikbaar met tramlijn 25, halte Meerwede. Voor alle informatie die u als bezoeker nodig heeft verwijzen wij u naar onze website: beurscarnissehaven.nl of volg ons op facebook (kinderkleding & speelgoedbeurs CarnisseHaven)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025