Gentlemen’s Ride Barendrecht 2016 op zaterdag 27 augustus
Dinsdag 12 juli 2016 (57 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 27 augustus zal de vierde editie van de Gentlemen’s Ride Barendrecht plaatsvinden: een unieke en ludieke en vintage fietstocht van ongeveer 25 kilometer door Barendrecht en omgeving. De organisatie is in handen van Maurice van der Hoek en Elroy Verhoeven: “Wij kijken nu al uit naar een mooie editie!”
Het startschot zal zaterdag 27 augustus om 14:00 uur op het gemeentehuisplein worden gegeven door wethouder Leon van Noort.
Gentlemens Ride
Op 3 verschilende locaties zal worden gestopt en bijgetankt met een (alcoholische) versnapering. Het einde van de tocht is bij Le Bonheur op de Middenbaan. Daar wordt de dag afgesloten met een maaltijd van Daily Dog en start het avondprogramma met gin-tonic, een sigarenproeverij en muziek.
De tocht is alleen voor mannen. Een ideale middag om met zoon, broer, zwager, vrienden, collega’ of sportteam op pad te zijn. Dames zijn welkom aan het einde van de rit bij het eten en het feest. De tocht wordt extra mooi als iedereen zich aankleed als een echte Gentleman, zie hiervoor ook de foto’s van voorafgaande jaren.
Meefietsen
Kaarten voor de fietstocht zijn online te koop voor €30,00. Alleen mee eten tijdens het avondprogramma kan ook voor €10,00.
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026