Duurzaamheidskring organiseert bijeenkomst ‘Verduurzamen door Verbinden’
Zaterdag 19 maart 2016
(1 min, 17 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Op donderdag 31 maart organiseert de Duurzaamheidskring Barendrecht de bijeenkomst ‘Verduurzamen door Verbinden’. Deze bijeenkomst waarin verbindende initiatieven centraal staan vindt plaats vanaf 17.00 uur in het gemeentehuis van Barendrecht en is gratis toegankelijk.
De Duurzaamheidskring Barendrecht werd in 2011 opgericht en vormt een netwerk van Barendrechtse bedrijven, gemeentelijke instanties en burgers. Samen zetten zij zich in voor een sociaal en economisch duurzame leefomgeving. De stichting doet dit onder meer door het organiseren van bijeenkomsten, waar duurzaamheidsthema’s centraal staan.
Bijeenkomst
Donderdag 31 maart is zo’n bijeenkomst. In deze bijeenkomst worden twee initiatieven in de schijnwerpers gezet. Eerst vertelt Krijn Ratsma over de Energieke Regio Barendrecht. In de Energieke Regio gaan bedrijven samen de uitdaging aan om hun bedrijfsvoering energiezuiniger en duurzamer te maken. Deelnemende bedrijven krijgen onafhankelijk advies over kosteneffectieve maatregelen.
Het tweede deel van de bijeenkomst staat in het teken van de Groene Duimen. De Groene Duimen zijn een prijs voor lokale initiatieven voor een groener Barendrecht. Immers: in een groenere omgeving kunnen buren elkaar ontmoeten en voelen mensen zich prettig. Tot 18 maart konden initiatieven worden genomineerd. Op 31 maart worden de prijzen uitgereikt.
Aanmelden
De gratis bijeenkomst ‘Verduurzamen door Verbinden’ vindt op donderdag 31 maart plaats in het gemeentehuis van Barendrecht. De inloop is vanaf 17:00, wethouder Ingeborg Monhemius verricht om 17:45 de officiële aftrap. Het programma duurt tot 19:15, waarna er gelegenheid is om onder het genot van een drankje na te praten.
Wilt u aanwezig zijn? Graag ontvangt de organisatie uw aanmelding voor 29 maart via duurzaamheidskring [@] barendrecht.nl “Wij hopen u te mogen begroeten op deze inspirerende bijeenkomst!“
Recent nieuws
-
Kippie lanceert in april nieuwe Vissie pilotwinkel in de Carnisse Veste
Zaterdag 6 maart 2021
-
Nazaat van Anne Frankboom geplant in het centrum van Barendrecht: “Optimisme en vertrouwen in de toekomst”
Zaterdag 6 maart 2021
-
Oprit vanaf Kilweg naar A29 Rotterdam vanavond dicht voor werkzaamheden aan asfalt
Vrijdag 5 maart 2021
-
Aanleg van eerste Tiny Forest van start bij de Trinoom
Vrijdag 5 maart 2021
-
Vechtpartij in het centrum van Barendrecht, wethouder grijpt in en voorkomt verdere escalatie
Donderdag 4 maart 2021