Auto net niet het water in na botsing met boom en lantaarnpaal Sweelincklaan
Zaterdag 25 juli 2015 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Om tien over half zeven vanavond (Zaterdag 25 juli 2015) werd een ambulance opgeroepen naar de Sweelincklaan. Een automobilist was hier met zijn auto uit de bocht gevlogen. De auto raakte zwaar beschadigd en kwam net voor het meertje tot stilstand.
Botsing met boom en lantaarnpaal
De auto kwam vanaf de Middeldijk de Sweelincklaan opgereden. Na de eerste bocht raakte hij door onbekende oorzaak de macht kwijt over het stuur. De auto botste met de zijkant tegen een boom en reed vervolgens een lantaarnpaal omver. De auto kwam na de botsingen ongeveer een meter of twee voor de rand van het water tot stilstand. De airbags waren inmiddels uitgeklapt.
Schade
De bestuurder is gecontroleerd in de ambulance, maar kon op eigen kracht verder. De auto raakte zwaar beschadigd en verloor tevens een achterwiel. De auto is weg getakeld door een berger.
Vorige maand vond er ook al een ongeluk plaats op de Sweelincklaan waarbij een bestuurder de macht over het stuur verloor in de bocht en daardoor met twee andere auto’s in botsing kwam.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023