Auto net niet het water in na botsing met boom en lantaarnpaal Sweelincklaan
Zaterdag 25 juli 2015 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Om tien over half zeven vanavond (Zaterdag 25 juli 2015) werd een ambulance opgeroepen naar de Sweelincklaan. Een automobilist was hier met zijn auto uit de bocht gevlogen. De auto raakte zwaar beschadigd en kwam net voor het meertje tot stilstand.
Botsing met boom en lantaarnpaal
De auto kwam vanaf de Middeldijk de Sweelincklaan opgereden. Na de eerste bocht raakte hij door onbekende oorzaak de macht kwijt over het stuur. De auto botste met de zijkant tegen een boom en reed vervolgens een lantaarnpaal omver. De auto kwam na de botsingen ongeveer een meter of twee voor de rand van het water tot stilstand. De airbags waren inmiddels uitgeklapt.
Schade
De bestuurder is gecontroleerd in de ambulance, maar kon op eigen kracht verder. De auto raakte zwaar beschadigd en verloor tevens een achterwiel. De auto is weg getakeld door een berger.
Vorige maand vond er ook al een ongeluk plaats op de Sweelincklaan waarbij een bestuurder de macht over het stuur verloor in de bocht en daardoor met twee andere auto’s in botsing kwam.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025