Motorrijder hard onderuit aan de Kolding
Vrijdag 29 maart 2013 (36 sec)
Vanmiddag om tien voor één zijn een ambulance en de politie met spoed opgeroepen naar de Kolding in Barendrecht. Het zou gaan om een aanrijding met letsel.
Ter plaatse bleek het te gaan om een motorrijder die onderuit was gegaan. Het lijkt erop dat hij hierbij niet is aangereden. Het slachtoffer is door het ambulancepersoneel geholpen en is na ongeveer een kwartier in de ambulance gelegd. Een motorambulance is nog ter plaatse gekomen om te assisteren bij de hulpverlening. Nadat de man nog korte tijd in de ambulance is behandeld is deze vertrokken naar het ziekenhuis. De ligt beschadigde motor is opgeslagen bij een bedrijf aan de Kolding.
Foto’s volgen later i.v.m. technische storing bij een externe partij.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025