Gaslek bij werkzaamheden aan de Alblas
Vrijdag 29 maart 2013 (30 sec)
Vanmiddag om vier uur is de brandweer moet spoed uitgerukt voor een melding van een gaslucht. Ook de politie is met spoed naar de Alblas gegaan.
Ter plaatse bleek er sprake van een kapotgeslagen gasleiding. De brandweer heeft direct de slangen uitgerold om met behulp van een watergordijn de gaslucht neer te slaan. Tegelijkertijd heeft een brandweerman met tape het gaslek gedicht. Dit alles was binnen een kleine 10 minuten geregeld. Volgens de brandweer ging het om een klein lek.
De brandweer is nog ter plaatse gebleven totdat Joulz (verantwoordelijk voor de gas infrastructuur) aanwezig was om het probleem permanent op te lossen.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025