Gaslek bij werkzaamheden aan de Alblas
Vrijdag 29 maart 2013 (30 sec)
Vanmiddag om vier uur is de brandweer moet spoed uitgerukt voor een melding van een gaslucht. Ook de politie is met spoed naar de Alblas gegaan.
Ter plaatse bleek er sprake van een kapotgeslagen gasleiding. De brandweer heeft direct de slangen uitgerold om met behulp van een watergordijn de gaslucht neer te slaan. Tegelijkertijd heeft een brandweerman met tape het gaslek gedicht. Dit alles was binnen een kleine 10 minuten geregeld. Volgens de brandweer ging het om een klein lek.
De brandweer is nog ter plaatse gebleven totdat Joulz (verantwoordelijk voor de gas infrastructuur) aanwezig was om het probleem permanent op te lossen.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025