Auto inbreker op fiets aan de Voordijk vergeet verlichting en valt door de mand
Donderdag 4 juni 2015 (1 min, 11 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vannacht (Donderdag 4 juni 2015) een man aan kunnen houden die wordt verdacht van het inbreken in een auto op de Voordijk. De 22-jarige man van Litouwse afkomst (zonder vaste woon of verblijfsplaats) werd vannacht (Donderdag 4 juni 2015) gecontroleerd omdat hij zonder verlichting over de Voordijk fietste. De man had een grote, volle rugtas aan zijn stuur hangen.
Airbags en navigatiesystemen
Bij deze controle bleek dat de man inbrekerswerktuig en diverse airbags en navigatiesystemen bij zich had. Na onderzoek bleek er in ieder geval bij één auto aan de Voordijk te zijn ingebroken. De man is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.
Adres in navigatie
Eén van de navigatiesystemen bevatte een thuisadres waardoor agenten een adres konden achterhalen. Daar bleek voor de deur een auto te staan waar onder meer de airbags uit waren gehaald. De eigenaar is benaderd voor het doen van aangifte. De politie is nog op zoek naar de eigenaren van de overige spullen.
Aangifte
Politie Barendrecht: “Als u meer informatie heeft of als er in uw voertuig ingebroken is, neem dan contact met ons op via 0900-8844. Het doen van aangifte is belangrijk voor ons onderzoek.”
1/2 Afgelopen nacht is een man v Litouwse afkomst aangehouden in #Barendrecht. Hij werd gecontroleerd omdat hij zonder verlichting fietste.
— Remy Hartog (@POL_Hartog) June 4, 2015
Afgelopen nacht hebben wij op de Voordijk in Barendrecht een autoinbreker aangehouden. Deze verdachte had, naast…
Posted by Politie Barendrecht on woensdag 3 juni 2015
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025