Speeltoestel Vioolhof in vlammen op: Zwarte rookwolken boven Barendrecht
Woensdag 3 juni 2015 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer van Barendrecht werd vanavond (Woensdag 3 juni 2015) om kwart voor zeven gealarmeerd voor een melding ‘buitenbrand’ aan de Vioolhof. De brandweerlieden gingen zonder spoed ter plaatse.
Zie ook: Brandstichter speeltuin Vioolhof bekend: dader betaalt
Speeltoestel afgebrand
Aan de Vioolhof bleek een speeltoestel, een soort kubus om op te klimmen, volledig in brand te staan. Bij aankomst van de brandweer was het speeltoestel al helemaal gesmolten. Inmiddels hadden dikke zwarte rookwolken de lucht boven de speeltuin gevuld, deze waren van veraf te zien.
De brandweer heeft de resten van het speeltoestel geblust en heeft vervolgens met schuim de rubber vloertegels geblust.
Update: De gemeente zal op termijn de buurtkinderen laten kiezen uit een nieuw te plaatsen speeltoestel.
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025