16-jarige jongen naar Bureau Halt voor afsteken illegaal vuurwerk park Buitenoord
Donderdag 30 oktober 2014 (39 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vanavond (Donderdag 30 oktober 2014) omstreeks zes uur een 16-jarige Barendrechter aangehouden in park Buitenoord. De jongen had illegaal vuurwerk bij zich en gooide een aangestoken stuk vuurwerk in een prullenbak.
Halt
De politie hoorde de knal echter en zag een rookpluim uit het park komen. Een jongen fietste nog weg, maar kon alsnog worden aangehouden. Hij is overgebracht naar het politiebureau. Omdat er geen (grote) schade was aan de prullenbak is de jongen doorverwezen naar Bureau Halt.
Vuurwerkoverlast
De politie zegt de komende tijd extra aandacht te geven aan vuurwerkoverlast in Barendrecht. U kunt net als voorgaande jaren op 3 werkdagen vuurwerk kopen. De verkoopdagen in 2014 zijn 29, 30 en 31 december. Het kabinet was van plan om de verkoopdagen van vuurwerk te verkorten naar 2 dagen, maar dit plan gaat niet door.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026