Man (25) aangehouden bij MacDonald’s Barendrecht: Dreigde te schieten vanwege probleem met bestelling
Maandag 17 maart 2025 (46 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gisteravond (Zondag 16 maart 2025) een 25-jarige man uit Schiedam aangehouden op verdenking van het uitten van bedreigingen bij de MacDonald’s aan de Van der Waalsweg in Barendrecht.
Politie Barendrecht over de melding bij het fastfoodrestaurant: “Een man had daar gedreigd te zullen gaan schieten aangezien hij zijn bestelling om te bezorgen niet meekreeg. (…) Met meerdere eenheden hebben wij de omgeving van de Mac Donalds afgezet. Intern konden collega’s via de beveiligingssystemen meekijken naar wat de verdachte aan het doen was.
Toen de verdachte uiteindelijk naar buiten kwam gelopen stonden de collega’s al op hem te wachten.”
Agenten hebben de man onder dreiging van het gebruik van het stroomstootwapen kunnen aanhouden. De 25-jarige man uit Schiedam werd geboeid en is aangehouden. Hij bleek geen schietwapen bij zich te hebben, maar bij het fouilleren werd er wel een mes bij hem aangetroffen. Hij is aangehouden vanwege de bedreiging en het verboden wapenbezit.
Recent nieuws
-
Cocaïne aangetroffen in 400 neppe avocados bij bedrijf in Barendrecht
Dinsdag 22 april 2025
-
Autoruit ingeslagen en voertuig leeggeroofd aan de Avenue Carré
Zaterdag 19 april 2025
-
Binnenkort nieuw op de Middenbaan: Takko Fashion opent kledingwinkel in voormalig Blokker pand
Vrijdag 18 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Keurslagerij De Leeuw gaat door in pand van Slagerij Hiel
Woensdag 16 april 2025
-
3, 4 en 5 mei: Authentiek militair kampement in de Zuidpolder met historische tenten, materieel en voertuigen
Woensdag 16 april 2025