Man (25) aangehouden bij MacDonald’s Barendrecht: Dreigde te schieten vanwege probleem met bestelling
Maandag 17 maart 2025 (46 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gisteravond (Zondag 16 maart 2025) een 25-jarige man uit Schiedam aangehouden op verdenking van het uitten van bedreigingen bij de MacDonald’s aan de Van der Waalsweg in Barendrecht.
Politie Barendrecht over de melding bij het fastfoodrestaurant: “Een man had daar gedreigd te zullen gaan schieten aangezien hij zijn bestelling om te bezorgen niet meekreeg. (…) Met meerdere eenheden hebben wij de omgeving van de Mac Donalds afgezet. Intern konden collega’s via de beveiligingssystemen meekijken naar wat de verdachte aan het doen was.
Toen de verdachte uiteindelijk naar buiten kwam gelopen stonden de collega’s al op hem te wachten.”
Agenten hebben de man onder dreiging van het gebruik van het stroomstootwapen kunnen aanhouden. De 25-jarige man uit Schiedam werd geboeid en is aangehouden. Hij bleek geen schietwapen bij zich te hebben, maar bij het fouilleren werd er wel een mes bij hem aangetroffen. Hij is aangehouden vanwege de bedreiging en het verboden wapenbezit.
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025