Politie valt met heftruck bedrijfspand binnen op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 1 december 2023 (55 sec)
BARENDRECHT – De politie is vanochtend (Vrijdag 1 december 2023) een bedrijfspand binnengevallen aan de Bijdorp-West op bedrijventerrein Bijdorp in Barendrecht. Rond half tien vanochtend (Vrijdag 1 december 2023) verzamelde zich diverse politieagenten op en rond het bedrijventerrein. Vanaf een parkeerplaats in de naastgelegen woonwijk reed een politietakelwagen met een heftruck erop richting het bedrijventerrein.
Op het bedrijventerrein is de heftruck gebruikt om het rolluik van het bedrijfspand open te maken. Het betreffende bedrijfspand was een week eerder al gesloten door de gemeente, op grond van de opiumwet. Het pand is op 22 november 2023 voor een periode van 6 maanden gesloten en tot die tijd was het verboden om in het pand aanwezig te zijn.
Een woordvoerder van de politie kon vanochtend (Vrijdag 1 december 2023) alleen melden dat het een lopend onderzoek betreft en dat agenten het pand hebben doorzocht. Over de achtergrond van de doorzoeking en of er aanhoudingen zijn verricht wilde de politie nog niets zeggen.
Agenten hebben vanochtend (Vrijdag 1 december 2023) het pand doorzocht en er zijn in de omgeving camerabeelden veilig gesteld. Gedurende de doorzoeking werd de toegangsweg naar het bedrijventerrein ook door de politie in de gaten gehouden.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025