Aanhouding aan het Onderlangs voor bezit van “hoeveelheid drugs en daarbij behorende spullen”
Vrijdag 18 november 2022 (33 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft gisteren (Donderdag 17 november 2022) één persoon aangehouden aan het Onderlangs in Barendrecht. Agenten controleerden hier gistermiddag (Donderdag 17 november 2022) een groepje jeugd bij een hangplek. “Aangezien dit een hangplek van de jeugd is die wij liever niet zien werd er een controle uitgevoerd“, aldus de politie.
Eén van de gecontroleerden bleek een (niet nader genoemde) hoeveelheid drugs bij zich te hebben. Op een foto van de politie is o.a. te zien dat er -zowel lege als gevulde- plastic zakjes, een weegschaaltje en een mes werden aangetroffen.
De persoon is aangehouden en ingesloten op het politiebureau. De recherche heeft de zaak verder in onderzoek genomen, aldus de politie.
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025