Politie achtervolgt auto vanaf 3e Barendrechtseweg: Vuurwapens aangetroffen in auto aan de Strausslaan
Woensdag 18 mei 2022 (1 min, 26 sec)
BARENDRECHT – Gisteravond (Dinsdag 17 mei 2022) heeft er een korte achtervolging plaatsgevonden vanaf een parkeerplaats aan de 3e Barendrechtseweg. De politie wilde hier een witte Volkswagen Polo controleren omdat er veel rommel rond de auto lag. Toen ze de inzittenden hierop aan wilden spreken, gingen deze er met hoge snelheid vandoor.
De politieagenten volgden hen via de 2e Barendrechtseweg en de Middeldijk naar de Strausslaan. Op de Strausslaan, op de hoek met de Spinetstraat, lieten ze de auto staan en gingen er rennend vandoor. In de auto werden vervolgens twee vuurwapens aangetroffen. Naar de inzittenden is de politie nog op zoek.
Parkeerplaats
De politie zoekt getuigen die gisteren (Dinsdag 17 mei 2022) (dinsdag 17 mei) een witte Volkswagen Polo op een parkeerplaats op de 3e Barendrechtseweg hebben zien staan. Wie heeft dinsdagavond voor 20.30 uur de Volkswagen Polo met de inzittenden gezien op de parkeerplaats aan de 3e Barendrechtseweg? De politie komt graag met u in contact. U kunt bellen met het algemene telefoonnummer 0900-8844. Anoniem melden kan ook, bel dan Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000.
De politie heeft geen signalement van de inzittenden gedeeld of een exact aantal inzittenden bekend gemaakt.
Artikelfoto (ingezonden): De auto waarin de inzittenden op de vlucht sloegen en achterlieten aan de Strausslaan
Foto update; Ingezonden foto (1) van Wilco van de politie takelwagen die de achtergelaten auto komt meenemen. Foto 2 (via: Politie): Tas in de betreffende auto met daarin de aangetroffen vuurwapens. #Strausslaan #Barendrecht (artikel: https://t.co/w5gn4tL46z) pic.twitter.com/PR84BS36Ud
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 18, 2022
Gisteravond is aan de #Strausslaan in een deel van de straat afgezet door de politie en is er onderzoek verricht bij een personenauto, de auto is ook in beslag genomen. Een update volgt zsm. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 18, 2022
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025