Auto vannacht gestolen en direct weer gedumpt in Bijdorp: Benzinetank bijna leeg
Zondag 16 mei 2021 (43 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vanochtend (Zondag 16 mei 2021) een onderzoek ingesteld naar de diefstal van een auto in de wijk Bijdorp in Barendrecht. Politie basisteam Oude Maas: “In de ochtend, rond 06:30 uur, trof de vriend van het slachtoffer het gestolen voertuig een paar straten verderop aan.”
Hier bleek dat de benzine in de tank van de auto bijna leeg was. De auto was na de diefstal weer direct gedumpt in een parkeervak. De politie heeft (o.a.) aan de Berlagedreef een buurtonderzoek ingesteld naar aanleiding van de (poging tot) autodiefstal.
De diefstal vond rond 04:30 uur vanochtend (Zondag 16 mei 2021) plaats. De eigenaar zou het voertuig nog net de straat uit hebben zien rijden. Op dat moment nog niet wetende dat de auto een klein stukje verderop weer werd achtergelaten.
Foto’s: Politie
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026