67-jarige Barendrechter aangehouden voor opruiing bij rellen in Eindhoven
Woensdag 7 april 2021 (38 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft tot op heden 4 verdachten aangehouden voor hun rol bij de avondklokrellen op 24 januari in Eindhoven. Onder de verdachten is ook een 67-jarige man uit Barendrecht. Hij wordt verdacht van opruiing.
Eerder dit jaar werd ook al een 26-jarige man en een minderjarige uit Barendrecht aangehouden op verdenking van opruiing bij (avondklok)rellen.
Aanhoudingen rellen Eindhoven
De politie heeft in totaal 4 personen aangehouden voor hun rol bij de rellen in Eindhoven. Het gaat hier om een man van 67 woonachtig in Barendrecht voor opruiing. Een 17-jarige man uit Waalre en een 20-jarige man woonachtig uit Geldrop beiden voor openlijke geweldpleging. Daarnaast heeft de politie een 39-jarige inwoner uit Gemert aangehouden voor diefstal uit de Jumbo-supermarkt en uit een ProRail auto. Ook hij wordt verdacht van openlijke geweldpleging.
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025