Autobrand aan de Paardenburg
Zondag 21 maart 2021 (37 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is even voor voor vijf uur vanochtend (Zondag 21 maart 2021) met spoed gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Paardenburg in Barendrecht (thv de Vrijenburglaan). Een geparkeerde personenauto stond in brand.
Een klein(er) brandweervoertuig uit Rotterdam is ter plaatse gekomen om de brand te blussen. De brandweer heeft het incident overgedragen aan de politie.
Twee maanden geleden brandde in het verlengde van de Paardenburg, aan de Hertenburg, ook al een auto uit.
Ingezonden foto’s: Dennis en Marinka
Ingezonden foto van Dennis: Autobrand aan de #Paardenburg vannacht. #Barendrecht https://t.co/n5LsGN8D1s pic.twitter.com/PE7E4Palww
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 21, 2021
De brandweer gaat met spoed uitrukken naar de #Paardenburg voor een melding van een voertuigbrand. #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 21, 2021
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025