Auto in sloot langs Sweelincklaan, automobiliste aangehouden voor rijden onder invloed
Donderdag 23 april 2020 (1 min, 9 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Woensdag 22 april 2020) raakte rond kwart over vijf een auto van de weg aan de Sweelincklaan. Politie en ambulance werden gealarmeerd vanwege mogelijk letsel.
De automobiliste reed vanaf de Voordijk richting de Bachlaan over de Sweelincklaan toen ze net na de bocht van de weg raakte, een geknotte boom uit de grond reed en in de (ondiepe) sloot eindigde. Medische zorg van ambulancepersoneel bleek niet nodig.
Onder invloed
De politie is ter plaatse gekomen en heeft de 47-jarige vrouw uit Barendrecht een blaastest laten doen. De automobiliste is hierop aangehouden voor het rijden onder invloed, zo bevestigt de politie vandaag. Gisteren vermoedde de politie al dat de vrouw (veel) te veel alcohol had gedronken om te mogen en kunnen autorijden. Terwijl agenten met haar bezig waren wilde ze nog richting haar auto (in de greppel) wandelen, maar verloor haar evenwicht en kwam met één been in de sloot/greppel terecht, een agent moest haar weer omhoog helpen.
De twee hondjes die ook in de auto zaten zijn in eerste instantie door de politie opgevangen en later opgehaald. De politie heeft verklaringen opgenomen van automobilisten die getuigen waren van het ongeval.
Live: Auto in het slootje langs de Sweelincklaan terecht gekomen thv de fietsenwinkel. Voertuig heeft eerst nog een boom omver gereden langs de weg. Ambulance was ook opgeroepen, maar bleek niet nodig. M… https://t.co/gHSwcesK7q
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 22, 2020
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025