Auto in brand tegen garage van woning aan de Hertenburg
Maandag 23 december 2019 (43 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is vannacht (Maandag 23 december 2019) even voor drie uur met spoed gealarmeerd voor een melding van een gebouwbrand aan de Hertenburg. Vlak voor de melding hebben de bewoners en omwonenden een harde knal gehoord.
Op de oprit van de betreffende woning stond een auto in brand. Het lijkt erop dat de knal is veroorzaakt door een ontploffend voorwiel. De brand woedde aan de voorzijde van het voertuig.
UPDATE: De politie gaat uit van brandstichting en zoekt getuigen
Garage vol rook
Doordat de auto dichtbij de garage/woning stond, werd deze gevuld met rook. De brandweer heeft de brand geblust en de woning geventileerd. Na een meting werd de woning weer in orde bevonden.
De oorzaak van de brand is vooralsnog onbekend. De politie heeft na de melding wel enige tijd rondgereden door de betreffende wijk, ogenschijnlijk op zoek naar iets of iemand.
Fotograaf: BarendrechtNU, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025