Vrouw gewond bij auto-ongeval op de Stationsweg
Maandag 8 juli 2019 (34 sec)
BARENDRECHT – Een vrouw is vanmiddag (Maandag 8 juli 2019) gewond geraakt bij een auto-ongeval aan de Stationweg in Barendrecht. Het ongeval vond vanmiddag (Maandag 8 juli 2019) rond kwart over twee plaats op het stuk weg tussen de Boezemweg en het Waalviaduct.
Politie, ambulances en de brandweer werden opgeroepen voor het ongeval. Een klein half uur na de eerste melding werd de vrijwillige brandweer van Heerjansdam opgeroepen om te komen helpen bij het uit de auto bevrijden van de gewonde vrouw. Ze is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.
Artikelfoto door: G. Mans
Uit geweest met de #6231 en @OD179194 om een mevrouw te bevrijden aan de Stationsweg in #Barendrecht pic.twitter.com/Gg2aQbwesM
— G.Mans (@GerardMans) July 8, 2019
Recent nieuws
-
Stiekem filmen in eigen badkamer: Barendrechter (60) krijgt 150 uur taakstraf
Maandag 1 juni 2026
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026
-
6 en 7 juni: Open dagen bij Maasoever Spoorweg
Woensdag 27 mei 2026
-
Vechtpartij bij Oude Maas, slachtoffer gewond geraakt aan het hoofd
Dinsdag 26 mei 2026