Hevige rookontwikkeling bij autobrand aan de Bark
Vrijdag 27 juli 2018 (49 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Ondanks de vakantieperiode zijn het drukke dagen voor de Barendrechtse brandweer. De brandweervrijwilligers werden vanmiddag (Vrijdag 27 juli 2018) rond 15:00 met spoed gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Bark thv de Buitenlandse Baan/Klipper.
Het motorcompartiment van een personenauto bleek in brand te zijn gevlogen. Hier kwam veel rook bij vrij die vervolgens door de omliggende straten trok. Een bluspoging met een tuinslang door de bestuurder zelf kon het voertuig niet meer redden.
De brandweer heeft de brand snel kunnen blussen en tevens nog een aantal zaken uit de auto kunnen redden voor de eigenaar, waaronder een navigatiesysteem. Het voertuig is zowel van buiten als van binnen zwaar beschadigd geraakt.
Foto’s: Sila (ingezonden) & BarendrechtNU
Foto’s: Hevige rookontwikkeling bij autobrand aan de Bark – https://t.co/wXVxG848pL #Bark #Barendrecht pic.twitter.com/W8h5soJAwF
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 27, 2018
Live: Autobrand aan de Bark is zojuist geblust door de brandweer. Kwamen met spoed ter plaatse. https://t.co/YcAdG0gysn
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 27, 2018
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025