Scooterrijder gewond bij eenzijdig ongeval op fietspad 2e Barendrechtseweg
Vrijdag 22 juni 2018 (46 sec)
BARENDRECHT – De bestuurder van een snorscooter is vanavond (Vrijdag 22 juni 2018) rond kwart over negen gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de 2e Barendrechtseweg. De scooter reed vanaf de rotonde bij het Jaagpad richting de Jan Gillis Oemvliet. Op het stuk waar de (secundaire) autoweg over gaat in een fietspad is de bestuurder de macht over het stuur verloren.
Het voertuig raakte bij deze bocht de stoeprand waarna de bestuurder enkele meters verderop ten val kwam. Vanwege het mogelijke letsel kwam een trauma-arts per traumahelikopter ter plaatse. De helikopter zette 10 minuten later de landing in op een grasveld langs de 2e Barendrechteweg thv de Botter. Het slachtoffer werd toen al geholpen door ambulance medewerkers.
Het slachtoffer is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. Het beschadigde voertuig is door de politie afgevoerd.
Foto’s: Scooterrijder gewond bij eenzijdig ongeval op fietspad 2e Barendrechtseweg – https://t.co/242WKNePaS #2eBarendrechtseweg #Barendrecht pic.twitter.com/BwQaPweZCV
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 22, 2018
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026