Controle door politie en Belastingdienst aan de Dierensteinweg: 11 auto’s in beslag genomen
Woensdag 23 mei 2018 (37 sec)
BARENDRECHT – De politie en Belastingdienst hebben vandaag (Woensdag 23 mei 2018) samen een controle gehouden in Barendrecht. Aan de Dierensteinweg werden met behulp van ANPR (automatische nummerplaatherkenning) diverse voertuigen van de weg gehaald.
Voertuigen werden voor de controle het parkeerterrein van de schietvereniging op gebracht. Hier stonden ook de in beslag genomen voertuigen.
Inbeslagname
De politie schreef 5 bekeuringen uit voor het rijden zonder rijbewijs. In één geval werd de auto in beslag genomen voor het rijden zonder rijbewijs. De politie laat tevens weten dat de Belastingdienst beslag heeft gelegd op 10 auto’s en ruim €22.000 aan openstaande vorderingen heeft geïnd.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Jeugd op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 4 oktober 2025
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025