Vanmiddag gestolen fiets vanaf schoolplein Rehobôthschool nu alweer terecht
Dinsdag 22 mei 2018 (58 sec)
BARENDRECHT – Rond half vier vanmiddag (Dinsdag 22 mei 2018) werd er door een inwoner van Barendrecht melding gemaakt van een gestolen fiets. De fiets was eerder vanmiddag (Dinsdag 22 mei 2018) gestolen vanaf het schoolplein van de Rehobothschool aan de Dorpsstraat/Albert Schweitzerstraat, zo liet Peter Spruijt via Twitter weten.
De oproep, inclusief camerabeelden van de diefstal, werd via Twitter en Facebook gedeeld waarna ook de politie met spoed contact zocht met de aangever. Op de beelden is te zien hoe een jongeman de kinderfiets wegnam van het schoolplein.
Fiets terug
De melder heeft vanavond (Dinsdag 22 mei 2018) laten weten dat de gestolen fiets is gevonden: “Via de berichtgeving op @BarendrechtnuNL is de fiets teruggevonden in Ridderkerk en staat nu bij de politie! Iedereen hartelijk bedankt voor het (re)tweeten/liken van de berichten! #bedankt“. De politie kon vanavond (Dinsdag 22 mei 2018) nog niet melden of er ook verdachte(n) zijn aangehouden voor de diefstal.
Via de berichtgeving op @BarendrechtnuNL is de fiets teruggevonden in Ridderkerk en staat nu bij de #politie! Iedereen hartelijk bedankt voor het (re)tweeten/liken van de berichten! #bedankt #barendrecht
— Peter Spruijt RC MSc (@PJCSpruijt) May 22, 2018
— Peter Spruijt RC MSc (@PJCSpruijt) May 22, 2018
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025