Mishandeling in omgeving van restaurant De Beren aan de Lorentzweg, politie zoekt getuigen
Dinsdag 17 april 2018
(36 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Gistermiddag (Maandag 16 april 2018) heeft er rond 13:30 uur een mishandeling plaatsgevonden in de omgeving van de Reijerwaard in Barendrecht, zo laat de politie weten. Het incident zou hebben plaatsgevonden in de buurt van restaurant De Beren aan de Lorentzweg.
“Heeft u iets gezien, gehoord of is u iets opgevallen? Neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons op! Bel 0900-8844!“, aldus de recherche die onderzoek doet naar het geweldincident.
Klemgereden
Een passant liet gistermiddag (Maandag 16 april 2018) weten dat er op de betreffende locatie een auto was klemgereden aan de Lorentzweg (rond 14:00 uur) en dat een persoon werd gefouilleerd. Het is onduidelijk of hierbij, of bij een andere actie die middag, al een aanhouding is verricht of dat de verdachte nog wordt gezocht.
Recent nieuws
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021