Scooter volledig uitgebrand op het Muziekplein
Zaterdag 5 mei 2018
(27 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Op het Muziekplein is vanmiddag (Zaterdag 5 mei 2018) rond kwart over vijf een scooter in vlammen opgegaan. Het voertuig stond bij de fietsenstalling op het plein voor de supermarkt toen deze door onbekende oorzaak vlam heeft gevat.
Korte tijd trokken dikke zwarte rookwolken over het plein richting de Bachlaan. De brandweer was ondertussen met spoed gealarmeerd, maar bij aankomst was de scooter al grotendeels afgebrand.
Nadat de brandweer de brand volledig had geblust is de politie ter plaatse gekomen om het incident af te handelen met de eigenaar van het voertuig.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Auto-inbreker maakt gat in deur van BMW, elektronica en stuur uit auto gestolen
Dinsdag 19 januari 2021
-
Burgemeester Van Belzen vanaf 1 oktober met pensioen
Dinsdag 19 januari 2021
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021