Kop-staart aanrijding op de 1e Barendrechtseweg
Woensdag 13 november 2013 (42 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanochtend (Woensdag 13 november 2013) vond er vlak voor het middaguur een aanrijding met letsel plaats op de 1e Barendrechtseweg. Een ambulance en de politie werden met spoed naar het incident opgeroepen dat zou hebben plaatsgevonden ter hoogte van de Evertsenstraat.
Ter plaatse bleek er sprake van een kop-staart aanrijding, een vrouw is hierbij lichtgewond geraakt. De vrouw in de voorste auto kreeg na de aanrijding last van misselijkheid en pijn in haar nek. Het ambulancepersoneel heeft de vrouw nagekeken en behandeld, voor verder onderzoek is zij meegegaan naar het ziekenhuis.
Het ongeval veroorzaakte verkeershinder op de 1e Barendrechtseweg vanwege de drukte aldaar. De politie moest het verkeer van beide kanten over een rijbaan laten rijden. Agenten van de verkeerspolitie hebben ter plaatse een onderzoek ingesteld naar het ongeval.
Fotograaf: Robin Veerman, Nieuwsopbeeld. Bron: Gewonde bij kop-staart aanrijding 1e Barendrechtseweg Barendrecht
Fotograaf: Robin Veerman, Nieuwsopbeeld, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025