Brand in bedrijfspand aan de Donk op bedrijventerrein Dierenstein
Dinsdag 13 maart 2018 (33 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is vannacht (Dinsdag 13 maart 2018) rond half vier uitgerukt voor een melding van een brand bij een bedrijf aan de Donk in Barendrecht. De eerste melding werd binnen enkele minuten een spoedmelding.
In de opslagruimte van een bedrijf aan de Donk bleek brand te zijn ontstaan, zo laat brandweer Barendrecht weten. Er was sprake van veel rookontwikkeling: “Door de rookontwikkeling zijn enkele naastgelegen panden onder de rook komen te staan. Panden worden geventileerd“, aldus de brandweer afgelopen nacht.
Rond vier uur vannacht (Dinsdag 13 maart 2018) werd het sein brand meester gegeven. Brandweerlieden van twee tankautospuiten werden ingezet om de brand te bestrijden.
Foto: Archieffoto van een inzet van brandweer Barendrecht
Recent nieuws
-
Over 3 jaar nieuw politiebureau naast restaurant De Beren aan de Lorentzweg
Woensdag 8 februari 2023
-
Inbraak bij Oogwereld Broekhuis op de Middenbaan
Maandag 6 februari 2023
-
Man veroordeeld voor wapenbezit, vrijspraak voor verdenking van beschieten woning Avenue Carré
Vrijdag 3 februari 2023
-
Bewoners wijk Vrouwenpolder verrassen plots vertrokken pakketbezorger: “6 jaar lang een bijzonder warm mens”
Woensdag 1 februari 2023
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023