Eend omgeslagen en tegen paal geklapt op afrit A15
Vrijdag 14 juli 2017 (1 min, 8 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een automobilist is vanmiddag (Vrijdag 14 juli 2017) rond tien voor half drie uit de bocht van de afrit A15 gevlogen. Het voertuig klapte tegen een paal langs de weg en kwam op zijn zijkant tot stilstand. Politie, brandweer, ambulance en een traumahelikopter werden gealarmeerd.
Een inzittende is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis, de traumahelikopter is niet meer ter plaatse gekomen. Het ongeval vond plaats op de afrit bij de Reijerwaard (IJsselmondse Randweg).
Afrit afgesloten
Voor de afhandeling van het incident werd de afrit afgesloten. Dit zorgde voor drukte op de A15 en A29 richting de afrit bij de Kilweg. Rond half vier werd de afrit weer vrijgegeven voor het verkeer.
Oude Citroen 2CV (eend) op zijn kant op afrit A15 bij Barendrecht, 1 persoon vervoerd naar het ziekenhuis. pic.twitter.com/VuflUn6O3q
— Jeffrey van Buuren (@Jeffrey_vBuuren) July 14, 2017
Foto’s: Eend omgeslagen en tegen paal geklapt op afrit A15 – https://t.co/BskivqWjjo #A15 #Barendrecht pic.twitter.com/oB4LkGwCql
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 14, 2017
Live: Auto omgeslagen op afrit #A15 bij de Reijerwaard, afrit is afgesloten #Barendrecht Hulpdiensten zijn ter … https://t.co/q20F7UUpxj
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) July 14, 2017
Recent nieuws
-
UPDATE, opgelost: Heinenoordtunnel in beide richtingen afgesloten vanwege stroomstoring
Donderdag 18 september 2025
-
Ruim 1200 aansluitingen in Carnisselande zonder stroom
Donderdag 18 september 2025
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025