Handhaver aangereden en uitgescholden op Muziekplein, scooterrijder (16) zonder rijbewijs aangehouden
Donderdag 29 juni 2017
(51 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Een scooterrijder werd vanmiddag (Donderdag 29 juni 2017) door een handhaver gevraagd af te stappen omdat hij op zijn scooter “met een behoorlijke snelheid” op een fietspad reed waar dat niet is toegestaan. In eerst instantie stopte de 16-jarige jongen netjes op het fietspad bij het Muziekplein, zo zag een getuige.
Toen de handhaver erbij kwam gaf de jongen ineens gas, hij reed de handhaver hierbij aan. Hierop is de jongeman tegen de grond gewerkt in afwachting van de politie. De getuige kon horen dat zowel de handhaver als de politieagenten daarbij werden uitgescholden.
Geen rijbewijs
De 16-jarige jongen bleek niet in het bezit te zijn van een rijbewijs. Hij is door de politie in de boeien geslagen en meegenomen naar het bureau.
De betreffende handhaver is ter controle naar het ziekenhuis gebracht. Het is vooralsnog onbekend of hij letsel heeft overgehouden aan het incident.
Live: #Muziekplein Jongen (16) op scooter waar dat niet mag, staande houding gevolgd door vluchtpoging, toen t… https://t.co/rh5B9G9ySQ
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 29, 2017
Recent nieuws
-
Gemeente past kabelgoot over Ziedewijdsedijk aan nadat drie fietsers ten val komen
Zondag 28 februari 2021
-
Auto te water en gezonken langs de Middeldijk
Zondag 28 februari 2021
-
Vaccinatielocatie Bongerd gereed, GGD zoekt prikkers voor in Barendrecht
Zaterdag 27 februari 2021
-
Onderzoek naar gaten in spoortalud: Tunnelwand volgende week deels open gegraven
Vrijdag 26 februari 2021
-
Tweede Kamerverkiezingen in Barendrecht: Wel vervroegd stemmen op 4 locaties, geen drive-through stemlocatie bij IKEA
Donderdag 25 februari 2021