Man gebruikt gestolen pinpas vlak na woninginbraak aan de Korenbloem
Woensdag 10 mei 2017 (42 sec)
BARENDRECHT – Op donderdag 17 november 2016 wordt er ergens tussen 00.00 en 05.45 uur ingebroken in een woning aan de Korenbloem in Barendrecht. De politie heeft vandaag (Woensdag 10 mei 2017) beelden vrijgegeven van een man die op diezelfde ochtend met een gestolen pinpas geld heeft opgenomen.
De inbreker wist zich in november vorig jaar via een keukenraam toegang tot de woning te verschaffen door glaslatten te verwijderen. De bewoners lagen op dat moment boven te slapen en hebben niets gemerkt. Diverse goederen zijn weggenomen waaronder een pinpas en een aantekeningenboekje met pincode.
Pinnen met gestolen pas
Op 17 november 2016 omstreeks 06.00 uur is er met de gestolen pas twee keer gepind bij de ABN-AMRO bank geldautomaat aan de Dordtselaan in Rotterdam en is een paar honderd euro buitgemaakt. De pinner staat op beeld.
Tips zijn welkom bij de politie via het tipformulier op de site van de politie.
Recent nieuws
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026