Fietser door auto geschept op kruispunt van Baanvakwei
Woensdag 26 april 2017 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Een jonge vrouw is vanmiddag (Woensdag 26 april 2017) rond half vijf bij de Baanvakwei op haar fiets aangereden door een auto. Een ambulance kwam met spoed ter plaatse voor de melding op het kruispunt van de Baanvakwei met de Oude Trambaan/Adrianapolder.
De vrouw op de fiets reed over het fietspad langs de Oude Trambaan, bij het oversteken van de Baanvakwei werd ze geschept door de auto. De vrouw kwam met een klap op de voorruit van de auto terecht.
Ziekenhuis
Het slachtoffer was na de aanrijding nog aanspreekbaar. Ze is ter controle overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurster van de auto was zichtbaar hevig geschrokken van het ongeval. De politie heeft geholpen bij de afhandeling van het incident.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026