73-jarige vrouw op scooter remt (te) hard voor auto en komt ten val aan de Avenue Carnisse
Vrijdag 3 februari 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Een vrouw is vanochtend (Vrijdag 3 februari 2017) rond half twaalf van haar scooter gevallen op de kruising van de Avenue Carnisse met de Zuidersingel. Dit gebeurde toen de scooterrijdster (te) hard in de remmen ging vanwege een aankomende auto.
De 73-jarige vrouw (Update: De vrouw in kwestie heeft zich gemeld en geeft aan dat ze 43 is) raakte gewond en kwam onder de scooter terecht die ze had geleend van haar eigen moeder.
Doorgereden
Getuigen belden direct de politie en maakten melding van een ‘verlaten plaats ongeval’: de automobilist waarvoor geremd werd was namelijk doorgereden na het ongeval. Later bleek pas dat de automobilist de vrouw niet had aangereden, maar de vrouw wel had laten liggen en is doorgereden. Op basis van het kenteken is de politie nog wel langs gegaan bij de doorgereden automobilist.
De gewonde vrouw is ter plaatse behandeld door het ambulancepersoneel en niet veel later meegenomen in de ambulance.
Live: Vrouw (73) van scooter gevallen door hard remmen voor auto Avenue Carnisse. Kwam onder eigen scooter tere… https://t.co/H5ptxhvSgV
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) February 3, 2017
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025