Voetganger aangereden door auto op zebrapad Bachlaan
Woensdag 18 januari 2017 (47 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Om tien voor acht vanavond (Woensdag 18 januari 2017) heeft er een aanrijding plaatsgevonden aan de Bachlaan. Politie en ambulance werden gealarmeerd. Ter plaatse bleek een automobilist een voetganger te hebben aangereden op het zebrapad thv de Brahmsstraat. Omstanders/omwonenden hebben eerste hulp geboden.
Het slachtoffer is door ambulancepersoneel overeind geholpen en op de brancard gelegd. Het is onbekend of/wat voor letsel er is opgelopen.
Bachlaan
De Bachlaan, zowel de wijk in als uit, is korte tijd volledig afgesloten geweest vanwege de hulpverlening. Nadat twee politievoertuigen met spoed ter plaatse kwamen, hebben agenten het verkeer langs het ongeval geleid. Het betrokken voertuig heeft een deuk in de bumper overgehouden aan het ongeval.
Nadat de vrouw haar licht beschadigde auto opzij had gezet in een naastgelegen straat (om het verkeer door te laten stromen), hebben agenten een verklaring van haar opgenomen.
De politie gaat met spoed naar #Bachlaan in #Barendrecht #aanrijdingletsel [19:50] https://t.co/zfocXOluu4
— BarendrechtnuNL 112 (@Barendrecht_112) January 18, 2017
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026
-
Dealer aangehouden na achtervolging, sok met drugs in heg aangetroffen aan de Chopinstraat
Vrijdag 7 augustus 2026
-
Politie ontdekt voor bijna half miljoen euro aan gestolen spullen in loods aan het Zuideinde
Dinsdag 21 juli 2026
-
Van dinsdag t/m vrijdag geen treinen van station Barendrecht; werkzaamheden aan spoor
Maandag 20 juli 2026