Ongeval met personenauto en vrachtwagen op de A29 thv IKEA
Dinsdag 13 december 2016 (35 sec)
BARENDRECHT – Vanmiddag (Dinsdag 13 december 2016) rond kwart voor twee heeft er een ongeval plaatsgevonden op de A29 bij Barendrecht. Ter hoogte van de IKEA raakte een personenauto en vrachtwagen met elkaar in botsing. Politie en ambulance werden met spoed gealarmeerd.
De twee linker rijstroken richting de Heinenoordtunnel werden afgesloten. De personenauto stond verkeerd om op de meest linker rijstrook.
File
Een half uur later werd de weg weer vrijgegeven, maar in de tussentijd had er zich vanaf Vaanplein een file (van langzaam rijdend verkeer) gevormd tot op de A15.. Nadat rond 14:15 uur de weg weer was vrijgegeven loste de drukte snel op. De auto is afgevoerd door een bergingsbedrijf.
@vid feest op A29 pic.twitter.com/9oqpQbxBRX
— AudioToro (@AudioToroDJ) December 13, 2016
Recent nieuws
-
Inbraak bij Oogwereld Broekhuis op de Middenbaan
Maandag 6 februari 2023
-
Man veroordeeld voor wapenbezit, vrijspraak voor verdenking van beschieten woning Avenue Carré
Vrijdag 3 februari 2023
-
Bewoners wijk Vrouwenpolder verrassen plots vertrokken pakketbezorger: “6 jaar lang een bijzonder warm mens”
Woensdag 1 februari 2023
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023