Mysterieuze pinfraude bij geldautomaat aan de Henry Dunantlaan
Vrijdag 18 november 2016 (27 sec)
BARENDRECHT – [Video] De politie is op zoek naar de man op de foto. Hij pinde op dinsdag 15 en woensdag 16 maart van dit jaar bij de ABN Amro geldautomaat aan de Henry Dunantlaan: met de pas van een Barendrechter werden honderden euro’s van de rekening gehaald.
Het slachtoffer heeft echter geen idee hoe de verdachte aan zijn pas en pincode is gekomen, want hij heeft zijn pas nooit gemist.
De politie is op zoek naar de man. Herkent u deze man, dan kunt u bellen met 0800-6070 (politie) of 0800-7000 (anoniem).
Video: Bureau Rijnmond, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023