Vandalen richten vernielingen aan in Oranjespeeltuin
Dinsdag 25 oktober 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – Een onbekend aantal vandalen heeft vorige week vernielingen aangericht in de Oranjespeeltuin. In de nacht van woensdag 19 op donderdag 20 oktober zijn er diverse vernielingen gepleegd op het omheinde terrein van de Oranjespeeltuin. De schade was vooral aan de schuren te zien. De persoon of personen zijn niet binnen gekomen in de schuren, er zijn dit keer geen spullen gestolen.
Twee maanden geleden was de Oranjespeeltuin wel het slachtoffer van diefstal, toen werden er 20 WK voetballen uit de speeltuin gestolen. “Dat was al vervelend genoeg“, zo stelt de Oranjespeeltuin.
Tips
“Wij vragen ons af of iemand iets verdachts gezien of gehoord heeft?“, aldus David van de Oranjespeeltuin. “Het moet gebeurd zijn tussen 18 uur in de avond en 10 uur in de ochtend. De omwonende hebben niks gehoord“. Mensen die iets hebben gehoord of gezien kunnen hun tips doorgeven aan de Oranjespeeltuin.
Foto: Archieffoto Oranjespeeltuin
Recent nieuws
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Portlandse Baan krijgt FocusFlitser en FlexFlitser komt ook langs 2e Barendrechtseweg en Ziedewijdsebaan
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Handhavers gewond geraakt bij aanhouding met verzet Avenue Carré
Zaterdag 15 augustus 2026
-
Politie en douane vinden illegale sigaretten en tabak bij supermarkt op de Middenbaan
Vrijdag 14 augustus 2026