Auto over de kop geslagen op de A15, persoon bekneld
Zondag 3 juli 2016 (1 min, 7 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De hulpdiensten zijn gisteravond (Zaterdag 2 juli 2016) om half negen in grote getale opgeroepen voor een ongeval op de A15 ter hoogte van het Vaanplein. Politie, ambulances, brandweer en de traumahelikopter werden gealarmeerd. Vanwege tegenstrijdige telefoontjes bij de meldkamer over de locatie van het incident zijn er extra hulpdiensten richting de A15 gestuurd.
Over de kop
Het ongeval vond plaats op de A15 (Ridderkerk -> Rhoon), vlak voor het Vaanplein. Een auto bleek over de kop te zijn gegaan en tegen de vangrail aan gekomen. Brandweer Barendrecht: “Er bleek sprake van een eenzijdig ongeval waarbij een voertuig met meerdere inzittenden tegen de vangrail was gebotst. 1 persoon zat bekneld, andere konden wel uit het voertuig. De beknelde persoon is door ons bevrijd en overgedragen aan het personeel van de ambu. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.”
Foto’s en video
Ter plaatsen A15 60.5 n. Weg geheel dicht. @Vreugdenhil_ @vid pic.twitter.com/kvXu0fOIB4
— pim (@PDitmar) July 2, 2016
Samen met @Kazbrd op de #A15 voor een ongeval met beknelling. Let op de ❌❌ voor onze #veiligheid ^JvG ^JE pic.twitter.com/cHHQsnnARP
— Basisteam Oude Maas (@POL_OudeMaas) July 2, 2016
Slachtoffer bevrijd en overgedragen aan personeel ambu/heli. #a15 pic.twitter.com/fwwUehDuuz
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) July 2, 2016
Onze beide voertuigen zijn weer inzetbaar. Net als de #LL2 (traumaheli) pic.twitter.com/OdWQFaJoUV
— BrandweerBarendrecht (@Kazbrd) July 2, 2016
Recent nieuws
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025
-
College wil bezuiniging op onkruidverwijdering terugdraaien
Donderdag 4 september 2025