Keukenbrand in woning aan de Harplaan, één persoon naar ziekenhuis
Donderdag 26 mei 2016 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer is gisteravond (Woensdag 25 mei 2016) rond kwart over tien uitgerukt voor een melding van een gebouwbrand aan de Harplaan. Twee voertuigen van brandweer Barendrecht en een ladderauto uit Rotterdam kwamen met spoed ter plaatse.
In de woning bleek brand te zijn ontstaan in de keuken. Bij aankomst van de hulpdiensten stonden de bewoners al buiten. Eén persoon is vanwege rookinhalatie met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Keukenbrand
De brandweer wist de keukenbrand, waarbij enkele kastjes vlam hebben gevat, snel te blussen. De woning is vervolgens volledig geventileerd omdat deze voor een groot deel gevuld was met rook.
Stichting Salvage is ter plaatse gekomen om de bewoners te ondersteunen bij de afhandeling van het incident en de schade.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025