Keukenbrand in woning aan de Harplaan, één persoon naar ziekenhuis
Donderdag 26 mei 2016 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] De brandweer is gisteravond (Woensdag 25 mei 2016) rond kwart over tien uitgerukt voor een melding van een gebouwbrand aan de Harplaan. Twee voertuigen van brandweer Barendrecht en een ladderauto uit Rotterdam kwamen met spoed ter plaatse.
In de woning bleek brand te zijn ontstaan in de keuken. Bij aankomst van de hulpdiensten stonden de bewoners al buiten. Eén persoon is vanwege rookinhalatie met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Keukenbrand
De brandweer wist de keukenbrand, waarbij enkele kastjes vlam hebben gevat, snel te blussen. De woning is vervolgens volledig geventileerd omdat deze voor een groot deel gevuld was met rook.
Stichting Salvage is ter plaatse gekomen om de bewoners te ondersteunen bij de afhandeling van het incident en de schade.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025
-
Taakstraf voor ontucht door 15-jarige met 12-jarige in Barendrecht en Heerjansdam
Zondag 21 december 2025