Woninginbraken, diefstal en met 91km/h over de 2e Barendrechtseweg
Dinsdag 24 november 2015 (47 sec)
BARENDRECHT – Vorige week zijn er in Barendrecht twee woninginbraken gepleegd en één poging daartoe. In de nacht van 18 op 19 november werd er ingebroken aan de Gebroken Meeldijk en aan de Giessen. In beide gevallen gebeurde dit via het raam.
De inbraakpoging vond plaats in de nacht van zondag 22 november (1:30 – 7:00 uur) aan de Margrietsingel. Dit mislukte omdat er twee nachtsloten op het raam zaten.
Zie ook: Cafébezoekers Doormanplein mishandelen omwonende na klacht geluidsoverlast
Snelheidscontrole
Op donderdag 19 november heeft de politie een snelheidscontrole gehouden op de 2e Barendrechtseweg. Hierbij werden 1.138 passerende voertuigen gecontroleerd. In 144 gevallen was er sprake van een overtreding. De hoogst gemeten snelheid betrof 91 kilometer per uur waar 50 is toegestaan.
Zie ook: Barendrecht op slot: 4 alcoholmobilisten betrapt
Auto’s
Afgelopen week werden er geen voertuigen gestolen, wel werd er 5 keer ingebroken in een auto en werd er één poging gedaan waarbij diefstal mislukte.
Zie ook: Ruit aan diggelen bij vechtpartij in BOB-bus op de Smitshoekse Baan
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025