Hooibalen vallen van vrachtwagen op de A29
Vrijdag 7 augustus 2015 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Rond half vijf vanmiddag (Vrijdag 7 augustus 2015) is een vrachtwagen enkele hooibalen verloren op de A29. Dit gebeurde in en na de Heinenoordtunnel in de richting van Heinenoord naar Rotterdam. De verloren lading veroorzaakte een file van 7km op de A29.
Rijkswaterstaat
De tunnel is enige tijd volledig gesloten geweest om de hooibalen uit de tunnelbuis te halen. Later zijn twee rijstroken opengesteld terwijl de andere hooibalen werden opgeruimd door Rijkswaterstaat. Vlak voor de afrit Barendrecht/Carnisselande kwamen enkele hooibalen op het wegdek terecht.
De vrachtwagen met hooi staat inmiddels stil op de vluchtstrook van de A29 bij Barendrecht.
Foto’s
@ANWBverkeer pic.twitter.com/KaJ6Hu048b
— jeannette lock (@ajlock1970) August 7, 2015
Inmiddels 2 rijstroken vrij op de #A29. Er wordt hard gewerkt door #RWS om de weg vrij te krijgen pic.twitter.com/PE13n8T2zc
— Berging A.Barendregt (@ABarendregtBV) August 7, 2015
De veroorzaker van het hooibalen probleem op de #A29 pic.twitter.com/RmLbZQcMax
— Berging A.Barendregt (@ABarendregtBV) August 7, 2015
Recent nieuws
-
Man veroordeeld voor wapenbezit, vrijspraak voor verdenking van beschieten woning Avenue Carré
Vrijdag 3 februari 2023
-
Bewoners wijk Vrouwenpolder verrassen plots vertrokken pakketbezorger: “6 jaar lang een bijzonder warm mens”
Woensdag 1 februari 2023
-
Vier verstekelingen ontdekt in vrachtwagen aan de Koopliedenweg
Maandag 30 januari 2023
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023