FOTO’S: Koningsdag in centrum Barendrecht 2024
Zondag 28 april 2024 (34 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Zaterdag 27 april 2024) werd in het centrum van Barendrecht Koningsdag gevierd op oa de kermis, de kinderkleedjesmarkt op de Middenbaan, de braderie in de Oude Dorpskern en op het horecaplein op het Doormanplein. Op het plein voor de Bethelkerk speelde Harmonievereniging diverse muziekstukken en op het plein voor Heuvelsteyn waren verschillende gratis kinderactiviteiten georganiseerd.
Ondanks de regenachtige start van de dag volgde een drogere en soms zelfs zonnige middag met veel bezoekers in het centrum. Met het einde van Koningsdag kwam er om 23:00 uur ‘s avonds ook direct een einde aan de kermis in Barendrecht, waarvan direct na afloop werd begonnen met het afbreken.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025