Sinterklaas in Barendrecht
Zaterdag 17 november 2012 (43 sec)
Vanochtend is de Sint weer in Nederland aangekomen. Uiteraard komt hij als eerst direct op bezoek in Barendrecht. Om half 2 ‘s middags heeft hij de kinderen in Carnisselande bezocht. Dit feest vond plaats op de Carnisseveste. Op dezelfde middag om 3 uur is de Sint doorgereisd naar de Middenbaan om daar alle kinderen een handje te komen schudden.
Zowel op de Carnisseveste als op de Middenbaan was het erg druk. Vele kinderen, waarvan sommige geschminkt als zwarte piet, waren op het Sinterklaasfeest afgekomen. Ondanks de drukte heeft de Sint samen met zijn pieten vele kinderen de hand geschud. Ook dit jaar kreeg Sinterklaas weer veel tekeningen van alle kinderen, hier was hij uiteraard zeer blij mee. Als dankje kregen de kinderen pepernoten en snoepjes van de pieten.
Foto albums
- Fotoalbum: Aankomst Sinterklaas in de Carnisseveste
- Fotoalbum: Aankomst Sinterklaas op de Middenbaan bij Theater het Kruispunt
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025