Sinterklaas in Barendrecht
Zaterdag 17 november 2012 (43 sec)
Vanochtend is de Sint weer in Nederland aangekomen. Uiteraard komt hij als eerst direct op bezoek in Barendrecht. Om half 2 ‘s middags heeft hij de kinderen in Carnisselande bezocht. Dit feest vond plaats op de Carnisseveste. Op dezelfde middag om 3 uur is de Sint doorgereisd naar de Middenbaan om daar alle kinderen een handje te komen schudden.
Zowel op de Carnisseveste als op de Middenbaan was het erg druk. Vele kinderen, waarvan sommige geschminkt als zwarte piet, waren op het Sinterklaasfeest afgekomen. Ondanks de drukte heeft de Sint samen met zijn pieten vele kinderen de hand geschud. Ook dit jaar kreeg Sinterklaas weer veel tekeningen van alle kinderen, hier was hij uiteraard zeer blij mee. Als dankje kregen de kinderen pepernoten en snoepjes van de pieten.
Foto albums
- Fotoalbum: Aankomst Sinterklaas in de Carnisseveste
- Fotoalbum: Aankomst Sinterklaas op de Middenbaan bij Theater het Kruispunt
Video: JordiFun, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025