Foto’s: Kunstmarkt Barendrecht 2018
Zaterdag 16 juni 2018 (50 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Zaterdag 16 juni 2018) vond de 33ste editie plaats van de kunstmarkt in Barendrecht. Kunstenaars uit binnen- en buitenland exposeerden in de Dorpsstraat, het Doormanplein en rond de Dorpskerk hun werk. Ook konden de kunstwerken worden gekocht.
De organisatie van de Kunstmarkt is in handen van Jo Polak en René Baan. Zij hebben 60 kunstenaars met kwalitatief hoogstaand werk weten te verleiden om naar Barendrecht te komen.
Nieuwe deelnemers
Er werden kunstwerken getoond in diverse soorten en disciplines. Veel is er aan gedaan om een zo breed mogelijke variatie aan kunstenaars te presenteren. Dit jaar waren ook veel nieuwe exposanten te vinden op de kunstmarkt.
Voor het eerst zorgde CultuurLocaal aan het begin van de middag voor een muzikale bijdrage. Jonge leerlingen en jongeren gaven als duo of als solist een optreden, buiten op het gras bij de Dorpskerk.
Ingezonden foto: Bibi (klarinet) & Synthia (piano) musicerend op de Kunstmarkt (foto Mooi-in-de-Kijkert/AtelierKarmijn) #Kunstmarkt #CultuurLocaal #Barendrecht https://t.co/6XixpuHY2e pic.twitter.com/785MwpxzPk
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 26, 2018
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026