Kerstmarkt met levende kerststal bij De Kleine Duiker
Zaterdag 16 december 2017 (47 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteren (Vrijdag 15 december 2017) organiseerde De kleine Duiker een sfeervolle kerstmarkt met diverse activiteiten voor de kinderen, waaronder knutselen in de hooimijt en marshmallows roosteren boven het vuur. In de middaguren was het erg druk en stonden de omliggende parkeerplaatsen zo goed als vol, maar vooral in de avond werd het geheel een sfeervolle kerstmarkt door alle lichtjes op het terrein.
In de stal was een levende kerststal ingericht, met mens en dier. Op de kerstmarkt stonden kramen met o.a. woonaccessoires, kerstkransen en kleine kerstartikelen, schapenkaas, speelgoed, kerstkaarten, producten van wilgentenen en Atelier du pain was aanwezig met ambachtelijke broden. Een koor zorgde voor de Christmas Carols en ondertussen konden bezoekers op de foto met de kerstman.
Kerstmarkt
Vandaag kun je in Barendrecht ook nog op 2 plekken een kerstmarkt bezoeken: Tussen 11:00 en 19:00 uur is er WinterMarkt in het centrum van Barendrecht (programma WinterFeest) en tussen 11:00 en 17:00 uur zijn er kraampjes en kinderactiviteiten in winkelcentrum Carnisse Veste.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026