15 en 16 dec: Carnisse Veste viert Kerstmis met Kerstmarkt en activiteiten voor jong & oud
Dinsdag 21 november 2017 (43 sec)
BARENDRECHT – Op vrijdag 15 en zaterdag 16 december staat winkelcentrum Carnisse Veste in het teken van Kerstmis. Zo zijn de winkeliers te vinden achter een kraampje, kan iedereen zijn cadeaus gratis luxe laten inpakken bij de Inpakcentrale en is er verwennerij van de lokale ondernemers.
Ook aan de kleine bezoekers is gedacht. In het voormalige Intersport pand wordt geknutseld, kunnen winterse spellen gedaan worden én zijn Minion Kevin en Spongebob aanwezig om de bezoekers te ontmoeten! Al deze activiteiten onder het genot van gezellige live-muziek en een hapje & drankje, dat is nog eens Kerstshoppen in stijl!
De activiteiten beginnen vrijdag 15 december om 13:00 uur en gaan tot 20:00 uur door. Op zaterdag 16 december zijn de activiteiten van 11:00 tot 17:00 uur.
Artikel: 15 en 16 dec: Carnisse Veste viert Kerstmis met Kerstmarkt en activiteiten voor jong & oud – https://t.co/sNkJvwrATx #CarnisseVeste #Barendrecht pic.twitter.com/YOtAWDZC1G
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 21, 2017
Recent nieuws
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025
-
7-jarig jongetje verkracht door 14-jarige jongen bij speeltuintje in Barendrecht
Zaterdag 20 september 2025
-
PostNL wil 4 nieuwe pakket- en briefautomaten plaatsen in Barendrecht, oa op Muziekplein en Middenbaan
Vrijdag 19 september 2025