Dinsdag 11 okt: Gedeelte 2e Barendrechtseweg afgesloten voor autoverkeer
Zondag 9 oktober 2016 (40 sec)
BARENDRECHT – Aanstaande dinsdag (11 oktober) wordt een deel van de 2e Barendrechtseweg van 9:00 uur ‘s ochtends tot 15:00 uur ‘s middags afgesloten voor autoverkeer. Tussen de rotonde 2e Barendrechtseweg/Jaagpad/Buitenlandse Baan en de rotonde bij de Jan Gillis Oemvliet zal de weg worden afgesloten. Het stuk Middeldijk – Jan Gillis Oemvliet is wel bereikbaar.
Er staan op het stuk weg werkzaamheden gepland voor een “behandeling aan het asfalt”. Bij slechte weersomstandigheden worden de werkzaamheden uitgesteld. Voor fietser en bromfietsers blijft de route toegankelijk. Overig verkeer wordt door middel van omleidingsborden omgeleid.
Omleiding
Autoverkeer wordt met borden omgeleid, de omleiding loopt vanuit het centrum als volgt: 2e Barendrechtseweg (thv de Baerne), Buitenlandse Baan (tot ongeveer de Driesprong), Ziedewijdsebaan, Leedeweg en indien nodig de Middeldijk. De omleidingsroute vanaf de Kilweg richting het centrum loopt via dezelfde route.
Recent nieuws
-
Weer aanpassing kruising Zuidersingel/Avenue Carnisse: Geen voorrang meer voor fietsers
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw college van B&W van start met twee nieuwe wethouders
Vrijdag 17 juli 2026
-
Volgende stap gezet voor bijna 2.000 nieuwe woningen in Stationstuinen, bouw start in 2027
Vrijdag 17 juli 2026
-
Nieuw bootcampparcours geopend in Carnisser Park op geluidswal A15
Donderdag 16 juli 2026
-
Demonstraties tegen AZC in Barendrecht én tegen-anti-AZC demonstratie op gemeentehuisplein
Woensdag 15 juli 2026