EVB wil buitenbad voor Inge de Bruijn zwembad wel op begroting: “plan binnen handbereik”
Zaterdag 8 oktober 2016
(1 min)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Gisteren (Vrijdag 7 oktober 2016) werd duidelijk dat het college vooralsnog niet van plan is om een buitenbad bij het Inge de Bruijn zwembad te realiseren. Cerano Bakker van Echt Voor Barendrecht (EVB) is echter van mening dat deze optie “binnen handbereik” ligt. Bakker: “Een buitenbad is een mooie voorziening, waar veel Barendrechters plezier aan zullen beleven op warme dagen. Plezier voor jong en oud, vakantiegevoel in je eigen gemeente én goed voor het ontwikkelen van waterbewustzijn bij kinderen”
EVB is van mening dat het niet voor handen hebben van een kostendekkend plan geen ‘showstopper’ hoeft te zijn: “er zijn wel meer voorzieningen die geld kosten in onze gemeente en voor minder dan een euro per inwoner per jaar, kan het“. De partij wil kijken wat de mogelijkheden zijn om het plan wel in de begroting voor 2017 te verwerken.
Begroting
EVB wil de plannen voor een buitenbad betrekken bij de begrotingsbehandeling van 1 november aanstaande. Daarin is het plan nog niet verwerkt. Als het aan Bakker ligt, verandert dat. “Als er een meerderheid in de gemeenteraad voor te vinden is. Gezien eerdere positieve reacties staan volgens EVB de Barendrechters er om te (water)trappelen!”
Foto: Archieffoto van recreatie(binnen)bad Inge de Bruijn zwembad
Recent nieuws
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021