Zingen en dansen bij kleuterconcert van Harmonievereniging Barendrecht
Zondag 10 april 2016 (40 sec)
BARENDRECHT – Gisterochtend (Zaterdag 9 april 2016) heeft Harmonievereniging Barendrecht een geslaagd kleuterconcert gegeven dat onder leiding stond van Winia Schriek van de Verhalenmand. Winia is als docent kleutermuziek verbonden aan de vereniging.
Er waren veel kleuters met ouders en grootouders aanwezig die naar hartenlust muziek hebben gemaakt op allerhande instrumentjes. Er werd gezongen en gedanst op de muziek van het gelegenheidsensemble van het DagOrkest dat uit 10 mensen bestond die 10 verschillende instrumenten bespeelden o.l.v. Jan van der Meer. Na afloop va het concert konden de kinderen de instrumenten ook nog uitproberen.
Er is nog plaats voor kleuters v.a. 4 jaar bij de wekelijkse lessen op maandag vanaf 15.45 uur. De les duurt een klein uur. Informatie over kleutermuziek en de gehele vereniging bij secretaris [@] harmoniebarendrecht.nl of stuur een sms of app naar 06-42412638 of bel dit nummer.
Recent nieuws
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025
-
Taakstraf voor ontucht door 15-jarige met 12-jarige in Barendrecht en Heerjansdam
Zondag 21 december 2025