Jeugdkampioenen gehuldigd in sporthal de Driesprong
Zaterdag 17 januari 2015 (44 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Vrijdag 16 januari 2015) werden honderden kinderen gehuldigd in sporthal de Driesprong voor hun sportieve prestaties van het seizoen 2013-2014. Van vrijwel iedere sportclub uit Barendrecht waren kampioenen (tot 12 jaar) aanwezig om op het podium in de spotlight te worden gezet.
Huldigen
De avond begon om 19:00 uur en werd geopend met een dansact van Funky Feet. Vervolgens werden de jeugdige kampioenen individueel of per team het podium op gehaald. Uit handen van wethouder Lennart van der Linden (sport) ontvingen de sporters een presentje van de gemeente en uiteraard de verdiende felicitaties.
Op het podium stond Jos Vis (presentator) de sporters al op te wachten en werden de kinderen gehuldigd: onder luid applaus als echte kampioen(en) het podium afspringen. Voor sommigen een spannend moment, maar vooral heel veel blije gezichten. In de pauze van het 2 uur durende programma kon jong en oud meedansen met Want2Move.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025