Jeugdkampioenen gehuldigd in sporthal de Driesprong
Zaterdag 17 januari 2015 (44 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Gisteravond (Vrijdag 16 januari 2015) werden honderden kinderen gehuldigd in sporthal de Driesprong voor hun sportieve prestaties van het seizoen 2013-2014. Van vrijwel iedere sportclub uit Barendrecht waren kampioenen (tot 12 jaar) aanwezig om op het podium in de spotlight te worden gezet.
Huldigen
De avond begon om 19:00 uur en werd geopend met een dansact van Funky Feet. Vervolgens werden de jeugdige kampioenen individueel of per team het podium op gehaald. Uit handen van wethouder Lennart van der Linden (sport) ontvingen de sporters een presentje van de gemeente en uiteraard de verdiende felicitaties.
Op het podium stond Jos Vis (presentator) de sporters al op te wachten en werden de kinderen gehuldigd: onder luid applaus als echte kampioen(en) het podium afspringen. Voor sommigen een spannend moment, maar vooral heel veel blije gezichten. In de pauze van het 2 uur durende programma kon jong en oud meedansen met Want2Move.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025